שלום אורח
 
התחבר
 
נא להמתין...
רואים מל"מ

סנן לפי:
כל סוגי הפריטים

כל סוגי המדיה
אגרת המידע של המרכז למורשת המודיעין- גיליון מס' 25- ובו :סקירה מיום העיון על תפקידו ויכולותיו של המודיעין בהערכת אירועי הטלטלה האזורית', מועדון 'חבצלת' בנושא סיקור תקשורתי במלחמתה', טיול מועדון 'חבצלת' לעתלית ונחל אורן, ערב השקת ספרו של ד"ר יוסף מרזוק ' את אחי אנכי מבקש', פעילות קרן הטכנולוגיה ע"ש דוד ברונשטין ז"ל, רות מושכל קצינת חן ראשית במלחמת יום הכיפורים, אמ"ן נפרד מפורשים, פירוט אירועי העמותות השונות בקהילנ , מנהרת הזמן, אירועים צפויים ועוד.
אגרת המידע של המרכז למורשת המודיעין- גיליון מס' 24- ובו :אריק שרון-קצין מודיעין, אמ"ן/חמ"ן בכנס מודיעין השדה על 40 שנה למלחמת יום הכיפורים, אירועים צפויים במל"מ, אילן מזרחי על שלושה הנדבכים המעצבים את המודיעין בימינו, 59 שנים להעלאת קדושי קהיר לגרדום, על הנעשה בעמותות השונות של קהילת המודיעין, מנהרת הזמן, 'קול קורא' למלגות מ'קרן ענבר' ו'קרן ולוולה' ועוד.
אגרת המידע של המרכז למורשת המודיעין- גיליון מס' 23- ובו : סקירה מאירוע השקת הספר 'מר מודיעין' -ראש אמ"ן אלוף אהרון יריב ז"ל, יום עיון במלאת 18 שנים לרצח יצחק רבין ז"ל, סיפור חטיבה 7 במלחמת יום כיפור, ערב לזכרו של אורי עופל ז"ל, פעילות התנדבות של יח' אמ"ן באקי"ם, תערוכה חדשה במוזיאון המוסד, כנס על מודיעין וביטחון באונ' בר אילן, אירוע ההתרמה השנתי של המל"מ, מנהרת הזמן, מלגת קרן ענבר, פעילות מועדון חבצלת ועוד.
אגרת המידע של המרכז למורשת המודיעין- גיליון מס' 22- ובו : מאירועי כנס חברים השנתי 2013, כנס המל"מ על המודיעין ומלחמת יום הכיפורים, עמותת מודיעין 10 מחברת בין הדור של 1973 לדור 2013, אירוע לזכרו של סרן אבישי בן צבי ז"ל אשר נפל במלחמת יום הכיפורים, מנהרת הזמן- לוח אירועים ממלחמת יום הכיפורים, ספר חדש 'מר מודיעין-אהר'לה יריב', ביקור השר לענייני מודיעין מר יובל שטייניץ במל"מ, ערב לזכרו של אברהם שרוני ז"ל ועוד.
אגרת המידע של המרכז למורשת המודיעין- גיליון מס' 21- ובו : כנס 1 לציון 40 שנה למלחמת יום הכיפורים, המודיעין במלחמת יום הכיפורים, יום עיון על "אמצעים מיוחדים". ערב הוקרה למאיר עמית, ערב לזכרו של זאב הרבט(ולוולה), ערב לזכרו של דר' סא"ל שלמה בן אלקנה, יח' 8200 מקבלת אות הערכה מידי הרמטכ"ל, מנהרת הזמן וצ'אפחות.
חדש במל''מ
הכנס הבינלאומי השלישי למודיעין ויחידות מיוחדות
הכנס הבינלאומי השלישי למודיעין ויחידות מיוחדות ייערך ב-13 לדצמבר 2017 במלון דן אכדיה בהרצליה.
לצפייה בעלון המידע לחץ על הקובץ המצורף.
הזמנה לכנס המודיעין הבינלאומי 13.12.17.pdf
 
האתר הוקם בסיוע קרן מאיר עמית , מיכאל (מיקי) פדרמן וחוג ידידי המל"מ (חיד"ה)
לצפייה תקינה באתר תוכלו לעיין ברשימת דפדפנים נתמכים ותוספים נדרשים